Instagram Takipçi Satın Al

Instagram Takipçi Satın Al

Smm panel ile instagram üzerinde daha aktif bir kullanıcı olabilirsiniz. Günlük yaşantıda sosyal medya ile iç içe geçmiş durumda yaşanmaktadır. Milyonlarca insanın Instagram hesabı Twitter hesabı ve Facebook hesabı gibi platformlarda güncel olarak paylaşımlarını sürdürmektedir. Bu sosyal medya sitelerine her gün bir yenisi daha eklense de son günlerin en popüler platformu kesinlikle açık ara Instagram hesabıdır. Açmış olduğunuz bu instagram hesabınızda eğer profilinizde hiçbir takipçi yok ise fotoğraf yada video paylaşmamızın da hiç bir anlamı olmamaktadır. Bu takipçilere ulaşabilmek adına yılların deneyimlerinden yararlanarak size bu konuda istediğiniz zaman yardımcı olmak için hazır durumda beklemektedir.

İnstagram Takipçi Satın Almak İşletmeme Yarar Sağlar mı?

Smm panel ile instagram Takipçi satın almak elbette ki işletmeye yarar sağlamaktadır.Instagram hesabında yeni bir kafe profili gördüğünüz an ve bu profilin sadece 3-4 takipçisi olduğunu gördüğünüzde bu instagram hesabını kim takibe alır ki. Direk akla gelen şey eğer ki tutulan sevilen bir yer olsaydı yada düzgün bir yer olsaydı bu hesabın daha fazla takipçisinin olacağı düşünülürdü. Şimdi de bunun tam aksini düşündüğünüzde dikkatinizi çeken ve binlerce onbinlerce takipçisi olan bir İnstagram hesabının varlığını düşündüğünüzde bu profili takip etmekten asla çekinmezsiniz. Yüksek takipçiye sahip ola. İnstagram hesaplarını takip etmek için insan psikolojisi açısından oldukça daha kolaydır.instagramdaki potansiyel takipçilerinizin sizin İnstagram profilinizi takip etmesini kolaylaştırmak için bir miktar da olsa taban takipçi sayısı oluşturmanız önemlidir. Bu konuda bazı profiller çok ilgimizi çekse de az takipçileri olan hesapları takip etmekten gerçekten çekinebilirsiniz. Kendi işletme yada özel Instagram sayfanızı bu durumlardan kurtarmak adına takipçi artırma sitelerinden site üzerinden daha güvenli şekilde İnstagram hesabına takipçi satın alabilirsiniz.

Satın Aldığım Instagram Takipçileri Nasıl Profiller Olacak?

Sosyal medya bayilik paneli kullanıcılara güvenilir bir takipçi satın alma hizmeti sağlar. Dış görseli etkilemek için hesabın güvenilebilirliğini kanıtlamak amacı ile İnstagram hesabında daha fazla takipçi alabilmek için ve bunu yapan sitemizden siparişler verebileceğiniz gibi bunu da 2 farklı şeklinde Instagram takipçi paketlerinden istediğiniz paketi alabilirsiniz. Sıralamak gerekirse;

  1. Yabancı robot hesaplar
  2. Gerçek aktif Türk instagram takipçileri

Yabancı robot hesaplar; bu paketlerden satın aldığınızda aktif olmayan ulaşılmayan İnstagram hesapları sizi takip etmektedir. Bunlar takibi bırakmazlar ama son günlerde bu hesapların tamamını belirli bir süre sonra siliyor. İnstagram hesabınızda sürekli aynı sayfayı kullanıyorsanız eğer kullanmakta olduğunuz bu hesaba yabancı robot hesapları almanızı önerilmemektedir. Çünkü şişirmiş olduğunuz takipçileri instagram bir anda sınırlama yapmaktadır. Şimdi de bir diğer seçenek ise, gerçek aktif Türk İnstagram; takipçileri olmaktadır. Bu gerçek aktif Türk İnstagram hesapların ise birer sahipleri bulunmaktadır. Bu takipçiler tarafından eğer profiliniz ilgilerini çekerse sayfanıza beğeni, izlenme gibi dönüşler alınmaktadır. Fakat profilinizde ilgilerini çekmeyen bir profiliniz olduğu takdirde takibi bırakılabilir. Bu takipçi arttırma işleminizi 2019 yılı itibariyle gerçek olarak devam eden aktif Türk takipçi satın almanız önerilir. Çünkü belirli bir zaman sonrasında aldığınızda yabancı takipçiler zaman geçtikçe instagram tarafından silinmektedir.

İnstagram Takipçi Siparişim Ne Zaman Tamamlanır?

Site üzerinden online ödeme yaparak İnstagram takipçisi satın aldıysanız, bu otomatik olarak işleme alınmaktadır. Böylelikle miktara bağlı alındığında aynı gün içerisinde tüm takipçiler profilinize yansımaktadır. Havale ile takipçi siparişi verildiğinde de ödemeniz onaylandığı vakit siparişiniz hemen işleme alınmaktadır. Bu süre zarfında genellikle 30 dakikadan daha az süredetamamlanmaktadır.

İnstagram Takipçi Sınırlaması Var Mıdır?

Instagram hesabında takipçi sınırlaması olarak belirli bir sınırlama bulunmaktadır. Bu sınırlama miktarı eğer 20.000 kullanıcı üzerinde İnstagram siparişiniz var ise profil ceza almaması için farklı günlere bölünerek gönderilmektedir. Bu süreç ise sizinle telefon veya mail ile iletişime geçilerek bilgilendirmektedir.

Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır mı?

İnstagram hesabınız için takipçi gönderimleri adına sizden kesinlikle şifre yahut herhangi bir uygulamaya girilmeniz istenmez. Bu aşamada sadece kullanıcı adınızı bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Takipçi gönderimleri ise siz herhangi bir arkadaşınız tarafından nasıl takip ediyor ise bu işlem de aynı şekilde hesabınıza aktarımı yapılarak gönderilmektedir. Ayrıca bu sebeple profilinizde takipçi satın almanız nedeniyle hiçbir şekilde kapatılma durumu söz konusu dahi olmamaktadır.