Sosyal Medya Boost Nedir?
Sosyal medya paneli kullanıcılarının en fazla merak ettikleri konulardan birisi sosyal medya boost olmaktadır. Kavramın tam karşılığını dilimize “sanalizasyon” olarak aktarabiliriz. Yani bir sosyal medya hesabının belirli bir kitleye sahip olduğu varsayımını göstermektir. Bu kitle takipçi olabilir, beğeni olabilir, izlenme olabilir ya da sosyal ağın hedef kitle ile kurmuş olduğu diğer etkileşimler olabilir. Sanalizasyon ile profillerin görsel algıları iyileştirilir ve sosyal medya bayi çalışmalarıyla ulaşmak istedikleri hedeflere daha hızlı ulaşabilmeleri sağlanır. Uygulamalarımızla bugüne kadar binlerce sosyal medya hesabının başarıya ulaştıkları gözlemlenmiştir.
Hesabım Risk Altında Mı?
Sosyal medya paneli tercih edilirken en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi güvenilirliktir. Bilgilerinizin daima güvende tutulabilmesi adına panelimiz üzerinden verilen siparişlerde sosyal medya hesaplarının üzerinde nasıl etki ettiği anlık kaydedilmekte ve gözlemlenmektedir. Bugüne kadar SMM panel uygulamamız üzerinde kullanıcılarımız hiçbir olumsuzlukla karşılaşmamış, hesaplarını riske eden herhangi bir sorunla karşılaşmamışlardır. Kullanıcılarımız tarafından kötüye kullanım olmadığı sürece herhangi bir risk bulunmamaktadır. Kötüye kullanımdan dolayı karşılaşılabilecek problemlerde ise panelimiz herhangi bir sorumluluk almamaktadır. Bunu da hatırlatmak isteriz.
Hesabıma Etkisi Nedir?
Sosyal medya paneli kullanımının temel amacı sosyal medya hesapları üzerindeki etkileşim ve erişim oranlarını arttırmaktır. Markanızın ya da bireysel hesabınızın kısa sürede geniş kitlelere ulaşması, takipçi sayısının artması, etkileşim rakamlarının yükselmesi adına güvenilir SMM panel uygulamamızı kullanabilirsiniz. Eğer panelimiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde düzenli ve kontrollü bir süreklilik gösterirseniz etkilerini çok rahat görebilirsiniz. Mesela Instagram hesabınızda yapacağınız paylaşımlar Keşfet bölümünde çıkacaktır. Bu da gönderilerinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasını sağlayacaktır. Yine YouTube üzerinde yapacağınız videolarda Önerilenler bölümünde sürekli görünme şansınız artacaktır. Böylece YouTube’da paylaştığınız videolar daha fazla kullanıcı tarafından görülecektir. Panelimiz bütün bu etkileri hesaplarınıza sağlayacaktır.
Destek Talebi Nasıl Oluşturulur?
Sosyal medya paneli seçerken en önemli hususlardan birisi müşteri desteğidir. Müşteri hizmetlerinin açıklayıcı ve hızlı dönüşlere sahip olması muhtemel sorunlarda daha hızlı çözüm almanızı sağlayacaktır. Fakat SMM panel müşteri desteği zayıfsa alacağınız hizmet performansı düşecektir. Panel olarak müşteri desteği konusunda en iyi deneyimi vaat ediyoruz. Eğer panelimize masaüstü bir bilgisayardan giriş yapıyorsanız menüde yer alan Destek Merkezi simgesini tıklamalısınız. Eğer mobil cihazınızdan giriş yapıyorsanız sağ taraftaki menüyü tıklamalı, ardından Destek Merkezi yazılı butona tıklamalısınız. Açılan sayfada destek talebi oluşturmak istediğiniz konu seçimini yapmalısınız. Ardından diğer gerekli alanları doldurmalı ve Destek Talebi Oluştur butonuna tıklayarak talebinizi sonlandırmalısınız.
Nasıl Bakiye Yüklerim?
Sosyal medya paneli kullanımı için panelimiz üzerinden kayıt işlemlerinizi başarıyla gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra bakiye yüklemesi için masaüstü bir bilgisayardan giriş yapıyorsanız sol taraftaki menüdeki Bakiye Ekle simgesine tıklamalısınız. Eğer SMM panel uygulamamıza mobil bir cihazdan giriş yapıyorsanız sağ üst tarafta bulunan menü butonuna tıklamalısınız. Ardından Bakiye Ekle yazan butona tıklamalısınız. Sayfamızda yer alan PayTR ile ödemelerinizi 7 gün, 24 saat komisyonsuz yapabilir, ucuz SMM panel ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Panelimiz altyapısında hiçbir şekilde kart bilgileriniz yer almamaktadır. Yapacağınız ödemeler 3D secure sistemiyle koruma altında bulunmaktadır.
Nasıl Sipariş Verebilirim?
Sosyal medya paneli üzerinden sipariş vermek son derece kolaydır. Bir masaüstü bilgisayardan panelimize giriş yapıyorsanız sol taraftaki menüden Yeni Sipariş simgesine tıklamalısınız. Ardından gerekli adımları takip ederek ucuz SMM panel siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer mobil bircihazdan panelimize giriş yapıyorsanız sağ üstte bulunan menü butonuna tıklamalı, ardından Yeni Sipariş yazılı butona tıklamalısınız. Açılan sayfada Kategoriler kısmı bulunmakta, bunun altında da panelimizde satışı yapılan bütün servisler yer almaktadır. Menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçmeli, sonra Servis menüsünden hangi servisi sipariş vermek istiyorsanız seçmelisiniz. Seçeceğiniz serviste belirtilen fiyat 1000 adet fiyatı olup en uygun SMM panel ayrıcalığı sizleri beklemektedir. Servis Açıklaması alanında detaylı bilgi yer almakta ve burayı ayrıntılı okumanız önerilmektedir. Okuduktan sonra Link yazan açıklama alanından link türünü yazmalısınız. Ardından miktar alanına o servisten sipariş verebileceğiniz minimum ve maksimum değerler arasında bir değer yazmalısınız. Sonrasında Sipariş Ver butonuna tıklamalısınız. Açıklama kısmında yer alan süre içerisinde siparişiniz tamamlanacak ve sosyal medya paneli ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayabileceksiniz.